?>
Best Price
Znajdź pokój w 360 miastach w 10 krajach
Date picker
Pokój 1
Pokój 2
Pokój 3
Pokój 4
Pokój 5
Pokój 6
Pokój 7
Pokój 8
Pokój 9

Dodatkowe kryteriaMniej kryteriów
(Kod promocyjny, IATA)

REZERWUJ WCZEŚNIEJ I OSZCZĘDZAJ!

Dokonaj rezerwacji co najmniej 5 dni wcześniej i skorzystaj z 15% upustu.

> Więcej informacji

Hotel Campanile ***Bydgoszcz jest usytuowany w centrum miasta i doskonale skomunikowany z ważnymi ośrodkami naukowymi, kulturalnymi, centrum biznesowym oraz sportowym. Stare Miasto z unikalnymi zabytakami oraz malowniczą Wyspą Młyńską znajduje się w bliskiej odległości od hotelu (2 km). Lokalizacja hotelu w bezpośrednim sąsiedztwie powstającego, nowego węzła komunikacyjnego jest atrakcyjna dla podróżujących Gości. Tereny zielone, nad pobliską rzeką Brda, zachęcają do aktywnego wypoczynku i pozwalają poznać Bydgoszcz z innej perspektywy.

Nowe centrum sportu UKW z basenem krytym sportowym i przystosowaniem do potrzeb osób niepełnosprawnych znajduje się w odległości 0,5 km od hotelu. Centrum fitness dostępne jest dla Gości hotelowych w pobliskiej Hali Łuczniczka (0,5 km) oraz Sport Factory (5 km). Największe tereny rekreacyjno-sportowe Myślęcinek to zaledwie 3,5 km od hotelu. A w najbliższym sąsiedztwie dostępne są dla miłośników joggingu tereny zielone nad rzeką Brda.W hotelu znajdują się dwie sale konferencyjne, z możliwością dowolnej aranżacji i połączenia. Łączna przestrzeń stanowi 100 m 2. Każda sala posiada sprzęt audiowizualny (projektor multimedialny, ekran, nagłośnienie) oraz dodatkowe wyposażenie dostępne na życzenie (drukarka, flipchart) * 

Dla Państwa przyjemności, zapraszamy również do korzystania z naszej wyjątkowej usługi Wifi+, czyli bezpłatnego szybkiego połączenia internetowego na terenie całego hotelu, które umożliwia swobodną nawigację w sieci, prowadzenie rozmów i oglądanie filmów. 

Hotel Campanile Bydgoszcz oferuje najlepsze ceny z wszystkich hoteli znajdujących się w Bydgoszczy. Rezerwuj teraz i odkryj najlepsze w tej chwili oferty na naszej oficjalnej stronie internetowej! Poprzez ściągnięcie aplikacji HotelForYou (iOS, Android), możesz dokonać rezerwacji bezpośrednio z telefonu komórkowego. Wyszukaj wśród naszych hoteli Hotelu Campanile w Bydgoszczy.

Czytaj dalej
Udogodnienia
  • Zasięg wifi
  • Restauracja
  • BAR
  • Płatny parking publiczny
  • Meeting
  • Klimatyzowany hol
  • Zwierzęta domowe dozwolone

Adres hotelu

59 JAGIELLONSKA STR.

85-027 BYDGOSZCZ

GPS:

53° 7' 24.45" N, 18° 1' 19.35" E

> Mapa i dojazd

Kontakt

Rezerwacja: +48 223 072 337

Informacja: +48 52 586 20 00

Fax +48 52 586 20 02

E-mail:bydgoszcz@campanile.com